Bozkan Et & Et Ürünlerİ

BOZKAN SAKATAT

Recep Bozkan tarafından 11.04. 2008 yılında Göbel Beldesinde kurulmuştur.Recep Bozkan ilk sakatat işi ile uğraşmaya gençlik dönemlerinde,Göbel Belediye Mezbahasında kuzu paça işleyerek başlamıştır. O günlerde el işçiliği ile temizlediği paçaları,çevredeki birkaç çorbacıya satarak gelir sağlamıştır. Gıda ürünlerinde soğuk zincirin önemini bilen Recep Bozkan, çevredeki ilk soğuk hava deposunu sektöre getirmiştir.

1998 yılında sakatat işletmeciliği adı altında; sakatat temizleme,paketleme ve soğuk hava depolama son teknoloji ile faaliyete geçirilmiştir.Tesisimizde üretilen ürünler için marka tescili ve gıda üretim izin belgeleri alınmıştır.Bozkan Sakatat ürünleri Gıda Kanunu Yönetmeliği ve tebliğlerine uygun şekilde üretim, paketleme, depolama ve soğuk zincir ulaştırma yapılmaktadır.

Bugünkü ismi ile Bozkan Sakatat ve Et Ürünleri SanayiTicaret Limited Şirketi olarak Türkiye’nin bütün bölgelerinden mal alım ve satımı soğuk zincir şartlarında yapılmaktadır.

İşletmemiz sakatat ürünlerinde temizlik ve hijyene gösterilebilecek en büyük önemi göstermektedir. İşletmemiz içerisinde sakatat ürünlerinde işlem gerektiren bütün mamuller profesyonel bir şekilde üretilmektedir.Üretimde kullanılan makinelerin tamamı gıda tüzüğüne uygun olarak tescilli krom-nikel materyallerden yapılmıştır.

Vİzyonumuz

Üretip sattığımız ürünün her zaman kalitesine garanti vermemizdir.

Mİsyonumuz

Sakatat ürünlerinde iyiyi değil, her zaman en iyiyi üretmektir.

Bozkan Sakatat olarak;

Dana Grubunda; Dana İşkembe, Dana Pişmiş İşkembe, Dana Ciğer, Dana Böbrek, Dana Yürek, Dana Paça, Dana Dil, Dana Gömlek Yağı, Dana Böbrek Yağı, Dana Kavram Yağı,

Kuzu Grubunda; Kuzu Paça, Kuzu Ciğer, Kuzu İşkembe, Kuzu Kelle, Kuzu Şirden üretmekteyiz.

Ürünlerimizin paketli ve toptan olarak hazır halde üretim ve satışını yapmaktayız. Yerel marketler ile son kullanıcıya ulaşacak olan paketli ürünlerimiz profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Üretimde kullanılan makinelerin tamamı gıda tüzüğüne uygun olarak tescilli krom nikel makinelerden oluşmaktadır. Ürünlerimiz profesyonel elemanlarca işlenmektedir. Tesisimizde üretim otomasyon sistemi kullanılarak ve tamamen hijyenik koşullar altında yapılmaktadır.

Bu süreçte,yaptığımız yatırımlarla geleceğin ve teknolojinin gereksinimlerine ayak uyduruyor,hedef kitlemizin karşısına daha kaliteli hizmetlerle çıkmanın amacını güdüyoruz.

Balıkesir bölgesinde alanında en deneyimli kadro ve teknolojik alt yapısı olan tek firmayız. Dağıtım ağımızla tüm Türkiye’ye ulaşmaktayız.Kurumsal çalışmalarımız da bu süreç içerisinde hızla devam etmekteyiz.

Dana PİŞMİŞ İşkembe

DANA PİŞMİŞ DİL

Dana PİŞMİŞ KELLE ETİ

Dana PİŞMİŞ DAMAR